Запрошуємо на міжвідомчу науково-практичну конференцію «Актуальні питання кримінального процесу, криміналістики та судової експертизи»

24 листопада 2017 року о 09.00 год. в приміщенні Національної академії внутрішніх справ (м. Київ, Солом’янська площа, 1) відбудеться міжвідомча науково-практична конференція «Актуальні питання кримінального процесу, криміналістики та судової експертизи». У події візьмуть участь керівництво Національної поліції України, Головного слідчого управління НПУ, Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України, Департаменту персоналу, організації освітньої та наукової діяльності МВС України. До проведення заходу також залучені фахівці з вищих навчальних закладів, відомі вчені. Під час конференції обговорюватимуться актуальні питання криміналістики, кримінального процесу та судових експертиз, шляхи удосконалення кримінального процесуального законодавства та перспективи розвитку різних видів судових експертиз, а також впровадження отриманих результатів в практичну діяльність. Також відбудеться презентація довідника «Участь спеціаліста в огляді місця події», підготовленого авторським колективом Національної академії внутрішніх справ, Головного слідчого управління Національної поліції України, Київського науково-дослідного інституту судових експертиз Міністерства юстиції України за сприяння та міжнародної технічної допомоги Консультативної місії ЄС в Україні; буде представлено проект інформаційно-пошукової системи «Інспектор-криміналіст». Організатори заходу: Міністерство внутрішніх справ України, Національна поліція України, Національна академія внутрішніх справ та Консультативна Місія ЄС в Україні. Початок заходу: 09.00 Місце проведення: приміщення Національної академії внутрішніх справ (м. Київ, Солом’янська площа, 1) Акредитація представників ЗМІ триватиме до 19:00 23 листопада за тел.: 066-297-27-02, 066-310-83-84 або 520-08-46

Ministry
of Interior of Ukraine Аcademician Bogomolets St., 10, Kyiv, 01601, Ukraine
з по
Searching

Ministry of Interior of Ukraine

(044) 256-0333
ГУМВС України в Київській області
Kyiv
Лвів
Луцьк
Півне
Ужгород
Івано-Франківськ
Тернопіль
Чернівці
Хмельницький
Житомир
Вінниця
Чернігів
Черкаси
Суми
Полтава
Харків
Кіровоград
Дніпропетровськ
Луганськ
Донецьк
Запоріжжя
Херсон
Миколаїв
Одеса
Сімферополь
Київська областьЛьвівська областьВолинська областьРівненська областьЗакарпатська область
Івано-Франківська областьТернопільська областьЧернівецька областьХмельницька областьЖитомирська область
Вінницька областьЧернігівська областьЧеркаська областьСумська областьПолтавська область
Харківська областьКіровоградська областьДніпропетровська областьЛуганська областьДонецька область
Запорізька областьХерсонська областьМиколаївська областьОдеська областьАР Крим область
a
a
a

У Харкові нова поліція присягнула на вірність українському народові (ФОТО, ВІДЕО)

26.09.2015 11:52

Сьогодні, 26 вересня, на головній площі Харкова в урочистій обстановці 800 патрульних поліцейських склали присягу. Сьогодні увечері вони вийдуть на своє перше патрулювання.

У церемонії взяли участь Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк, міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков, його перший заступник Екатерина Згуладзе, керівництво ГУМВС України у Харківській області та органів місцевої влади.

Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк відзначив, що реформа поліції є персональною заслугою глави МВС України Арсена Авакова та його першого заступника Еки Згуладзе. Він також додав, що нові харківські патрульні прийшли, аби відродити довіру народу до поліції.

«Кожен з них раніше займалися різними справами, але зробили свій вибір ‑ захищати Батьківщину і своїх громадян, щоб харків’яни спокійно ходили вулицями міста», ‑ зазначив Арсеній Яценюк.

За словами міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова, патрульна поліція дуже важлива для тієї держави, де триває творення.

«Я розглядаю харківську поліцію, як  крок до цього. Без харків’ян не буде змін. Нам потрібна ваша підтримка. Я впевнений, що в Харкові буде найкраща патрульна поліція», ‑ наголосив Арсен Аваков.

Вже сьогодні о 22-й годині патрульні поліцейські вийдуть на патрулювання Харкова.

Департамент комунікації

Національної поліції України

The usage of web site's material is possible only with a direct link at mvs.gov.ua
All news